ویژگی بهترین قالیشویی تهران

معرفی پیج قالیشویی

در گذشته شستن قالی به صورت کاملا سنتی انجام می گرفت و کلیه ابزار مورد نیاز چرتکه و پارو بود و مردم داخل حیاط یا بالای پشت بام فرش میشستن و با نور آفتاب خشک می کردند. اما با رواج زندگی آپارتمان نشینی و دغدغه های فراوان دیگر نه مکان و نه فرصت شستن سنتی قالی وجود دارد. به همین دلیل بهره گیری از خدمات قالیشویی باب شد. جالب است بدانید قالیشویی های معتبر دارای پیج هستند. حال ما در این قسمت توضیح کاملی از پیج قالیشویی در اختیار شما قرار می دهیم.

پیج قالیشویی برای قالیشویی در تهران

در تهران مخصوصا نزدیک نوروز دغدغه ی اکثر خانواده ها شستن فرشها و یافتن یک قالیشویی حرفه و تمیز است. اغلب برای پیدا کردن قالیشویی مدنظرشان از پیج قالیشویی که در فضای مجازی است استفاده می کنند. جستجو میکنند. سپردن فرش علی الخصوص نوع دستباف که مراقبت های خاص و دقیقی می طلبد نیاز به یک قالیشویی معتبر نیز دارد.

ویژگی بهترین قالیشویی تهران

در زیر به ویژگی های یک قالیشویی خوب در تهران که در پیج قالیشویی حضور دارد اشاره کرده ایم:

۱- قیمت مناسب و منصفانه: قیمت شست و شوی قالی باید مناسب و به صرفه باشد اما در کنار این کاهش قیمت ها نباید در کیفیت مواد استفاده شده و نحوه ی شستن فرش کوتاهی شکل بگیرد. اتحادیه قالیشویی در شهر تهران نرخ های مصوب تعیین کرده تا هم خیال مشتری راحت باشد و هم در قیمت قالیشویی ها تعادل برقرار گردد.

۲- داشتن پرسنل مجرب و کاردان: یک قالیشویی معتبر، تمام اعتبارش بسته به سیستم کاری حرفه ای است، داشتن استادان قالیشویی، هنرمندان رفوگر و پرسنل تحویل خوش بیان، همه جزء یک قالیشویی نمونه در تهران است.

۳- پاسخگویی مناسب و اخلاق پسندیده کارکنان: هر شخصی نگران دارایی خویش است. با در اختیار قرار دادن قالی به قالیشویی به دنبال مسئولیت پذیری آن هستیم. از این جهت مهم است که برخورد کارکنان یک قالیشویی در تهران چقدر سبب آرامش و اعتماد مشتری را فراهم میکند و پاسخگوی فعال به دغدغه های مشتری است.

در نظر داشته باشید رضایت اکثر مشتریان از یک قالیشویی بیشتر براساس برخورد کارکنان آن شکل میگیرد.

۴- ارائه خدمات متعدد: مهم است یک قالیشویی بروز باشد و توانایی ارائه کلیه خدمات مورد نیاز مردم را داشته باشد. علاوه بر قالی شستن، شست و شوی مبل و موکت، لکه گیری فرش و ترمیم ریشه ی آن، رفع بید زدگی و شیرازه دوزی از جمله دیگر خدمات یک قالیشویی موفق است.

۵- سیستم مکانیزه و مواد با کیفیت: داشتن تجهیزات کامل و مدرن به همراه استفاده از مواد شوینده ی عالی باعث بالا رفتن کیفیت و اعتبار می گردد.

۶- داشتن مجوز کار: برای مشتری مهم است قالیشویی دارای مجوز باشد چون در صورت هرگونه تخلف اتحادیه پاسخگو خواهد بود.

۷- پایبندی به قول: همه ی ما از خالی بودن جای فرش در منزل خشنود نیستیم پس توقع داریم که قالیشویی در زمانی که تعیین کرده نسبت به بازگشت قالی اقدام کند.

تبلیغ برای قالیشویی

امروزه مهم است که در سطح شهر تهران دست به تبلیغات گسترده زد چرا که به دلیل تعدد مجموعه های این حرفه، باید شرایط اعتماد مردم را با معرفی به شیوه های مختلف، جلب کرد. به عنوان مثال ایجاد یک پیج ارائه نمونه کار، کانال های مجازی، تبلیغات رسانه ای و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.